گل‌محمدی: به خاطر شروع بد، تنبیه شدیم

گروه ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمش برابر الوحده در نیمه اول بد کار کرد. یحیی گل‌محمدی،‌  در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر الوحده اظهار کرد: نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم. تیم حریف خوب پرس می‌کرد و فضاها را خیلی خوب بسته بود. در مجموع نیمه خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم و نتوانستیم گردش توپ داشته باشیم و به بازی سرعت بدهیم. در نیمه دوم بازی تقریبا یک‌طرفه شده بود. موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم ولی متاسفانه از آن‌ها استفاده نکردیم. در نهایت سه امتیاز را از دست دادیم. اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم نتیجه غیر از این بود و بازی حداقل مساوی می‌شد. به تیم الوحده تبریک می‌گویم. امروز با انرژی خوبی بازی کردند ولی لیاقت ما حداقل زدن یک گل بود.
او ادامه داد: الوحده تیم منسجمی است و دفاع تیمی خوبی داشت. امروز ما به خاطر بد شروع کردن بازی تنبیه شدیم و نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. من اعتقادی به بدشانسی در فوتبال ندارم. کسی که برای زدن ضربه نهایی تمرکز داشته باشد می‌تواند به گل برسد. تیم ما تمرکز نداشت و بی‌دقت بودیم. موقعیت‌هایی که با زحمت به دست می‌آمد خیلی راحت از دست می‌رفت.
گل‌محمدی اضافه کرد: ما فقط یک راه برای صعود به عنوان تیم اول داریم که آن هم بردن تیم الریان است. باید همه تمرکز و انرژی‌مان را در آن بگذاریم. راه دیگری برای سرگروه شدن وجود ندارد.
سرمربی پرسپولیس در پایان گفت:‌ ما در ایران مرد بزرگی را از دست دادیم. آقای حمید جاسمیان از مردان بزرگ فوتبال ایران و پرسپولیس بود. من به همه مردم ایران، جامعه فوتبال و خانواده محتمرش تسلیت می‌گویم. ان‌شاءالله که روحشان در آرامش باشد. همه ما از صمیم قلب ناراحت هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *