مشاهده گرگی در خیابان‌های شهر کلنِ آلمان

گروه جامعه: انتشار تصویری از مهمانی ناخوانده، مردم شهر کلنِ آلمان را حیرت زده کرد.به گزارش ایسنا، در شامگاه چهارشنبه ۱۹ ماه مه، گرگی در خیابان‌های این شهر پرسه می‌زد که به شکار دوربین‌ها نیز درآمده است.سخنگوی اداره ایالتی طبیعت، محیط زیست و حفاظت از حقوق مصرف‌کنندگان ایالت نوردراین وست‌فالن آلمان روز گذشته (شنبه) از اتفاقی کم سابقه در شهر کلن خبر داد.
او گفت: در خیابان‌های این شهر گرگی دیده شده که ظاهرا خودش، راه خروج از شهر را نیز پیدا کرده است.
به گفته او، معلوم نیست این گرگ چه جنسیتی و سنی دارد.در منطقه ارنفلد (Ehrenfeld) در نزدیکی مرکز شهر کلن یک زن با تلفن همراه خود از این گرگ که به سمت خارج از شهر می‌رفت، عکس گرفته است. همچنین در فیلم‌های دوربین‌های مداربسته منطقه تجاری مجاور نیز می‌توان این گرگ را مشاهده کرد.

صبح پنج‌شنبه، ۲۰ مه گزارش شد که در منطقه راین‌آو، واقع در شمال کلن چهار گوسفند مرده پیدا شده است. اداره ایالتی طبیعت، محیط زیست و حفاظت از حقوق مصرف‌کنندگان می‌گوید: هنوز معلوم نیست که این چهار گوسفند توسط این گرگ دریده شده باشند.بنابر اعلام این اداره، قرار است برای روشن شدن این مسئله آزمایش ژنتیک انجام شود. این اداره همچنین تصریح کرد که بعید به نظر می‌رسد گرگ‌ها در شهر ساکن شده باشند.به گزارش دویچه وله، در سال ۲۰۲۰ در نوردراین وست‌فالن ۸۱ مورد حضور گرگ ثبت شد. مشاهده گرگ در این ایالت برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *