نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود

بررسی سوالات متداول نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود؟

  1. چگونه پست دیگران را استوری کنیم
  2. اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری
  3. به اشتراک گذاری استوری دیگران
  4. نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام
  5. اشتراک گذاری فیلم دیگران در استوری اینستاگرام
  6. اشتراک گذاری پست دیگران در استوری ایفون
  7. چگونه استوری دیگران را دانلود کنیم
  8. روش دانلود از استوری اینستاگرام
  9. چگونه پست را در استوری بگذاریم

گروه فناوری: اینستاگرام همواره در بازنشر محتواها بسیار سختگیرانه عمل کرده است. اگر چه این شبکه اجتماعی مدت هاست قابلیت Regram را آزمایش می کند اما زمینه بازنشر محتواهای دیگر کاربران هنوز از دیگر اپلیکشن های مشابه مانند توییتر و فیسبوک عقب است. اما در این اپلیکیشن یک ویژگی خاص وجود دارد که به شما اجازه می دهد استوری های کسانی که دنبال می کنید را بازنشر یا بازاستوری کنید و دوستانتان نیز می توانند استوری های شما را با استفاده از همین قابلیت بازنشر کنند. اما برای این کار دو شرط لازم است: یکی اینکه استوری دوست یا کسی که توسط شما دنبال شده باید عمومی باشد که با توجه به تنظیمات پیش فرض اینستاگرام‌ کار دشواری نیست.دوم اینکه باید باید در خود استوری دوستتان نیز تگ شده باشید. حتی اگر شما و دوستانتان یکدیگر را دنبال کنید نیز نخواهید توانست استوری های یکدیگر را استوری کنید مگر این که دو شرط گفته شده در بالا محقق شود. جدای از این دو شرط، هنوز هم یک قابلیت جذاب برای استوری کردن استوری دیگران در اینستاگرام وجود دارد. برای این کار لازم است در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را به بروز کنید. این قابلیت برای اولین بار در نسخه ۴۸ اپلیکیشن و در ۷ ژوئن ۲۰۱۸ فعال شد و به همین دلیل به احتمال فراوان نسخه دارای این قابلیت از پیش روی دستگاه شما موجود است.

 تگ کردن دیگران در استوری اینستاگرام

اگر می خواهید دوستانتان بتوانند استوری های شما را در استوری های خودشان منتشر کنند باید ابتدا آن ها را تگ کنید. به همین ترتیب، اگر می خواهید استوری های دوستانتان را در استوری های خود منتشر کنید باید ابتدا از دوستانتان بخواهید شما را تگ کنند. در هر استوری می توان تا ۱۰ فالوور متفاوت را تگ کرد. برای تگ کردن یک نفر در استوری، مانند همیشه یک عکس یا ویدیو ضبط کرده و سپس روی صفحه ضربه بزنید، سپس با تایپ @ و به دنبال آن نام کاربری شخصی که می خواهید تگ شود، آن ها را منشن کنید. به جای ضربه زدن روی صفحه نمایش دستگاه در هر نقطه ای، می توانید روی آیکون Aa نیز کلیک کنید تا ویراستار متن باز شود.جدای استفاده از ابزار متنی، می توانید روی آیکون استیکری کلیک کرده و استیکر @MENTION را برای تگ کردن دوستانتان در استوری خود انتخاب کنید. نتیجه هر دو مسیر یکی است اما با تفاوت های ظاهری. یک @mention ساده با متن به شما اجازه می دهد فونت و سایز را انتخاب کرده، یک یا چند پیش زمینه یا متن اضافه کرده و حتی رنگ فونت را نیز تنظیم کنید. در صورت استفاده از استیکر @mention سه سبک بصری خاص خواهید داشت که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. هر دو روش به شما اجازه می دهند که تصویر را کوچک یا بزرگ کرده، بچرخانید و یا تگ ها را به هر سمتی که در صفحه خواستید ببرید.

اشتراک استوری دیگران در استوری خود

اگر می خواهید استوری شخص دیگری را استوری کنید، باید از قبل در یکی از استوری های او تگ شده باشید. به محض اینکه کسی در استوری خود شما را تگ کرد، اینستاگرام به شکل اتوماتیک و سریع با یک نوتیفیکیشن به شما اخطار می دهد. روی این نوتیفیکیشن کلیک کرده و سپس از طریق آیکون هواپیمای کاغذی به بخش دایرکت بروید. در ادامه روی پیام مستقیم با کسی که شما را تگ کرده ضربه بزنید. در داخل پیامی که دریافت کرده اید گزینه ای با عنوان Add This to Your Story وجود خواهد داشت که با ضربه زدن روی آن، استوری دوستتان با یک حاشیه در برابر چشمتان ظاهر خواهد شد.سپس می توانید سایز آن را تغییر دهید، متن، استیکز یا هر چیز دیگری به آن اضافه کنید اگر چه نمی توانید محتوای اصلی را دستکاری نمایید. وقتی ویرایشتان به پایان رسید،آن را به استوری خودتان بفرستید که ۲۴ ساعت در آنجا خواهد ماند. وقتی دنبال کنندگانتان استوری شما را می خوانند، اسم صاحب اصلی استوری را در قسمت بالا خواهند دید. آن ها نیز می توانند با نگه داشتن انگشت روی استوری به صفحه دارای قابلیت تگ کردن دوست شما بروند.در حالی که استوری ها تنها ۲۴ ساعت باقی بوده و سپس حذف می شوند، شما و دیگر کاربران می توانید به عنوان هایلایت های پروفایل آن ها را منتشر کنید. انجام این کار بدین معنی است که تا زمانی که به صورت دستی آن را بر ندارید در پروفایل شما باقی خواهد ماند. از این رو اگر پستی که استوری دیگران را در آن پست کرده اید هایلایت نمایید، این بدان معناست که خودتان باید بعداً آن را بردارید.نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *